Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ваш улюблений президент не робив нічого поганого": Трамп прокоментував сексуальний скандал із моделлю Playboy

Американський лідер вважає неможливим запис розмови в кабінеті адвоката.

Президент США відреагував на скандал, пов’язаний з нібито виплатами колишній моделі Playboy Карен Макдугал коштів за мовчання стосовно сексуальних стосунків із ним. Дональд Трамп висловив сумнів у можливості запису розмови про це, але нічого не сказав про сам факт таких стосунків.

"Неможливо, що влада вривається в кабінет адвоката, майже нечувано. Ще більш немислимо те, що адвокат записує слова клієнта, взагалі нечувано і, можливо, незаконно. Хороша новина в тому, що ваш улюблений президент не робив нічого поганого", - повідомив Трамп за посередництвом Twitter.

Напередодні американські ЗМІ поширили повідомлення про існування аудіозапису розмови Трампа з адвокатом Коеном про виплати грошей Макдугал за мовчання щодо сексуальних стосунків із Трампом у 2006 році, коли він уже був одружений із Меланією. Разом із тим адвокат Руді Джуліані підтвердив, що такий запис дійсно існує, але насправді Макдугал гроші не виплачувалися.

ВідеоПісля зустрічі з Путіним американці зустріли Трампа вигуками "зрадник"

Масовими протестами американці зустріли Трампа після саміту з Путіним. Десятки активістів із плакатами, вигукуючи "зрадник", зібралися під Білим Домом. Поведінку американського президента розкритикували як його опоненти, так навіть і соратники з Республіканської партії. Головне, що збурило суспільство – Трамп, стоячи поряд з російським президентом, заявив: жодної змови з росіянами у його передвиборчого штабу не було, адже в цьому його запевнив Путін. 

Після зустрічі з Путіним американці зустріли Трампа вигуками "зрадник"

Залиште свій коментар

Вибір редакції