Вашингтон оприлюднив нову стратегію американської розвідки

Розвідувальна служба США характеризує Росію як "партнера", якого, водночас, треба стерегтися.

У вівторок, 15 вересня, у Вашингтоні була представлена нова стратегія діяльності американської розвідки на наступні чотири роки.

Як повідомили у прес-службі директора національної розвідки Денніса Блера, поширений документ - єдиний, іншого, "секретного" чи "службового" варіанту, не існує.

Нову стратегію апарат Блера охарактеризував як "концептуальний проект" роботи розвідувальних служб США, що встановлює для них пріоритети на наступні чотири роки.

"Стратегія є одним з найважливіших документів розвідувального товариства, оскільки окреслює стратегічні умови його діяльності, формулює пріоритети і цілі, визначає поточні і майбутні рішення з бюджету, закупівель і проведення операцій", - пояснюється в довідкових матеріалах, підготовлених апаратом Блера.

Росія в цьому 24-сторінковому документі охарактеризована як "партнер США" в реалізації низки "важливих ініціатив, таких як фізичний захист матеріалів, що розщеплюються, і боротьба з ядерним тероризмом".

Проте, Росія також "може продовжувати шукати способи зміцнення потужності і впливу таким чином, який ускладнює інтереси США", вважає американська розвідка.

Читайте також:

Пентагон оголосив про створення Кібервійська

Російська розвідка зірвала удар ізраїльських ВПС по Ірану

В Інтернеті з'явилися особисті дані про голову таємної розвідки Великобританії

США змоделювали економічну війну з Росією та Китаєм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: