Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вашингтон занепокоєний можливими переслідуваннями та затриманнями іноземних журналістів у РФ

У Вашингтоні вважають, що нове російське законодавство щодо іноземних ЗМІ може бути застосовано так само, як і закон про неурядові організації.

Офіційний Вашингтон висловив глибоке занепокоєння у зв'язку з новим російським законодавством, яке обмежує діяльність іноземних журналістів на території РФ, що, на переконання США, може призвести до переслідування представників ЗМІ.

З відповідною заявою виступила речниця Державного департаменту США Хезер Науерт, - пише Укрінформ.

У Вашингтоні вважають, що нове російське законодавство по іноземних ЗМІ може бути застосовано так само, як і закон про неурядові організації.

"Ми занепокоєні, що це може призвести до переслідування журналістів, їх затримання та висилки з країни", - зауважила Науерт.

Вона підкреслила, що, з точки зору цивілізованих цінностей, це є фундаментально неправильним. "Ми віримо у право вільно висловлюватися та маємо серйозні занепокоєння щодо дій росіян, спрямованих на те, щоб притиснути свободу ЗМІ", - підкреслила речниця Державного департаменту США.

Посол США в Росії Джон Хантсман вже закликав РФ не допустити придушення свободи слова та редакційної незалежності тих, хто прагне вільно працювати в Росії.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін підписав зміни до закону про ЗМІ, згідно з якими закордонні засоби масової інформації можуть бути визнані "іноземними агентами".  

Залиште свій коментар

Вибір редакції