"Вашингтонського снайпера", який розстрілював перехожих, стратять 10 листопада

У жовтні 2002 року Мухаммад і Малва протягом трьох тижнів розстрілювали випадкових перехожих із гвинтівки.

Суд штату Вірджинія призначив дату страти "вашингтонського снайпера" Джона Аллена Мухаммеда. Як повідомляє BBC News, смертний вирок, винесений ще в 2003 році, буде приведений у виконання 10 листопада.

Адвокат Мухаммада вже заявив, що має намір звернутися до губернатора штату Вірджинія з проханням про помилування. Захист і раніше намагався врятувати злочинця від страти, однак сам він заявив, що не хоче оскарження вироку і готовий до смерті.

Мухаммад разом зі спільником Лі Бойдом Малва у 2002 році вбив 10 чоловік. Усього на їх рахунку 27 замахів на вбивство. Малва був засуджений до довічного ув'язнення.

У жовтні 2002 року Мухаммад і Малва протягом трьох тижнів розстрілювали випадкових перехожих із гвинтівки з оптичним прицілом, ховаючись в автомобілі.

24 жовтня Мухаммад і Малва були виявлені, вони спали в своєму автомобілі, й арештовані. На суді Малва показав, що Мухаммед планував вбивати не менше шести чоловік кожен день протягом місяця, а також влаштовувати вибухи бомб, начинених болтами та шурупами, в шкільних автобусах, школах, дитячих лікарнях і поліклініках.

Мухаммад і Малва були засуджені до страти судом штату Вірджинія.

У 2003 році журі присяжних суду штату визнало Мухаммада винним, він був засуджений до смертної кари. У 2006 році судом штату Меріленд Мухаммад був засуджений до шести довічних ув'язнень без права на дострокове звільнення.

Читайте також:

За вбивство чотирьох іракців американця засудили на 35 років

Для американських солдатів створили шоломи, що знаходять снайперів

Божевільний священик вбив дружину та сина й застрелився сам

У Житомирі підліток вбив дівчинку і викинув тіло у смітник
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: