Ватикан канонізував першу святу з Австралії

Свята Мері Маккіллоп, черниця і вчителька, значну частину свого життя вона присвятила освіті дітей з нижчих верств суспільства, відкривши кілька шкіл.

У Ватикані 17 жовтня була канонізована першого свята з Австралії - черниця Мері Маккіллоп.

Церемонія відбулася на площі собору Святого Петра під керівництвом Папи римського Бенедикта XVI. Відвідати месу прийшли близько 50 тисяч осіб. Церемонію у прямому ефірі транслювало австралійське телебачення.

Мері Маккіллоп, черниця і вчителька, померла в 1909 році. Значну частину свого життя вона присвятила освіті дітей з нижчих верств суспільства, відкривши кілька шкіл при католицькому чернечому ордені "Сестри святого Йосипа і Святого Серця", засновником якого була.

Процес канонізації Мері Маккіллоп був початий в 1925 році, проте зайняв багато десятиліть. У 1995 році вона була зарахована до лику блаженних. Для зарахування Мері Маккіллоп до лику святих церква повинна була визнати два скоєних нею дива.

Перше з вчинених Мері Маккіллоп чудес, які було визнано Ватиканом, відбулося в 1961 році, коли при її заступництві 72-річна Вероніка Хопсон вилікувалася від лейкемії. Другим стало зцілення в 1993 році Кейтлін Еванс, яка страждала від раку легенів і мозку.

Разом з Мері Маккіллоп 17 жовтня були канонізовані ще п'ять святих - з Канади, Польщі та Іспанії.

Читайте також:

Папа Римський канонізував вихідця з України

Ватикан думає, чи зараховувати Джексона до святих

Папа Римський закликав створити світову політичну владу

ВідеоВатикан канонізував першу святу з Австралії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: