Ватикан побоюється "ісламізації" Європи

Представники Ватикану закликають Захід звернути увагу на небезпеку втрати європейської ідентичності.

Папа Римський
Оточення Папи Римського робить заяви, що можуть призвеси до негативної реакції мусульман. (Фото: info.detnews.com)
Особистий секретар Папи Римського Георг Гаєнствейн закликає звернути увагу на небезпеку ісламізації Європи. 

Про це він заявив у інтерв'ю тижневику Sueddeutsche Zeitung, який поступить в продаж у п'ятницю. 

"Спроби ісламізації Заходу не повинні замовчуватися. Небезпека втрати "ідентичності Європи" не повинна недооцінюватися внаслідок нерозуміння цього явища", - сказав представник Ватикану.
 
Як повідомляє у четвер агентство Agr, особистий секретар римського понтифіка дав це інтерв'ю, відстоюючи суперечливу позицію Папи Римського, яку той висловив у вересні минулого року, виступаючи в університеті Регенсбурга в ході візиту до Німеччини. 

Тоді Бенедикт XVI, виступаючи перед студентами та викладачами університету німецького міста Регенсбург, доторкнувся до відмінностей між християнством та ісламом. Голова Римської церкви процитував слова правителя Візантії Мануїла Другого Палеолога, який свого часу боровся з Османською імперією та експансією ісламу.

Мусульмани
Сьогодні іслам має потужні позиції та велике значення майже у всіх регіонах світу. (Фото: copland.udel.edu)
"Покажіть мені, що нового приніс Мухаммед, і ви знайдете злі та нелюдяні речі, такі, як накази мечем нести віру, яку він проповідував", - зачитав голова Римського престолу слова візантійського імператора, не визначивши при цьому свого ставлення до них. 

Цей вислів понтифіка викликав багато протестів у мусульманському світі, а бойовики ісламських терористичних організацій пообіцяли підірвати Ватикан. 

Справа дійшла до того, що Папа був змушений виступити зі спеціальною заявою, в якій сказав, що не хотів образити релігійних почуттів мусульман. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: