Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Ватикані отримали таємне досьє про 40 священиків-геїв - Daily Mail

Гей з ескорту зазначив, що висвітлив цю інформацію з метою "покарати їх за лицемірство".

Чоловік з ескорту надіслав у Ватикан список 40 священиків-геїв разом із досьє доказів на 1200 сторінок. Він зазначив, що зробив це з метою "покарати їх за лицемірство". Про це повідомляє Daily Mail.

Зазначається, що досьє було надіслане названим геєм з ескорту, якого звуть Francesco Mangiacapra. У цьому файлі з доказами було ідентифіковано 40 чинних священиків-геїв з Італії. Повідомляється, що файл містить переписку у WhatsApp та інші докази.

Гей з ескорту розповів італійським ЗМІ, що він видав священиків через те, що не може більше терпіти їхнє лицемірство.

Архієпархія Неаполя зазначила, що цей файл все-таки відправили до Ватикану. У своєму виступі на єпархіальному веб-сайті архієпископ Неапольський Кардинал Крезенціо Сепе заявив, що ніхто із зазначених священиків не працював у місті.

ВідеоОдин із найвпливовіших священнослужителів Ватикана потрапив у гучний сексуальний скандал

Але він підкреслив, що вирішив передавати справу, оскільки це серйозні випадки, за які ті, хто помилився, повинні заплатити ціну, і їм допоможуть покаятися за заподіяну шкоду.

"Жоден із 34 священиків чи шести семінаристів не був звинувачений у сексуальних стосунках з неповнолітніми", – сказав Mangiacapra в єпархіальній заяві.

Водночас чоловік зазначив, що йдеться не про злочини. "Ми говоримо про гріхи, а не про злочини", – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що священик-гей купив квартиру своєму чоловікові і після розриву з ним залишився безпритульним. Чоловіки, за пропозицією Філіпа, переїхали до Румунії для постійного проживання. Священик продав свій будинок у графстві Кент і купив квартиру у Бухаресті, котру записав на ім'я свого чоловіка Флоріна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції