Ватикан вирішив захистити Папу копірайтом

Все, що асоціюється з Папою Римським, буде захищено копірайтом і, щоб використати щось в різних освітніх і культурних організаціях, потрібний буде дозвіл Ватикану.

Ватикан оголосив про намір захистити копірайтом ім'я, образ і символи, що асоціюються з Папою Римським, залишивши виключне право на їх використання у Святішого престолу.

У заяві Ватикану мовиться, що в останні роки збільшилася кількість охочих використовувати ім'я понтифіка в різних освітніх і культурних організаціях, цивільних груп і фондів.

У зв'язку з цим церква відчула необхідність оголосити, що лише вона має право на використання імені Папи. Крім того, на думку Ватикану, існує необхідність захисту папського образу від того, що не має ніякого відношення до католицької церкви.

У заяві також говориться, що використання всього, що пов'язано з Папою Римським, у тому числі самого імені понтифіка, має бути узгоджене зі Святійшим престолом.

Сам Папа Римський Бенедикт XVI у минулому засудив борців за авторські права: відповідні слова містяться в третій папській енцикліці, присвяченій милосердю.

Тим не менше, Ватикан протягом останніх років намагається захистити копірайтом все, що пов'язано з Папою. Наприклад, в 2006 році престол заборонив копіювати всі папські документи, а в 2007 році запропонував захистити авторські права на зображення та голос понтифіка.

Читайте також:

Папа Римский слухає репера Тупака Шакура

Папа Римський випустив музичний диск

Папа Римський пояснив Тимошенко, що відбувається в Україні

Ватикан отримав земельну ділянку в центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: