Ватикан збирає митрополитів з Європи для консультацій з перспектив християнства

Ватикан збирає глав митрополій для обговорення перспектив і зміцнення християнства у світі.

Папська рада по сприянню нової євангелізації запросила католицьких митрополитів найбільших міст Європи до Ватикану для консультацій про перспективи християнства в секуляризованому суспільстві, повідомило в неділю агентство КАI.

У зустрічі, яка розпочнеться в понеділок, візьмуть участь глави митрополій (великих церковних провінцій) Парижа, Барселони, Лісабона, Кельна, Відня, Брюсселя, Ліверпуля, Дубліна, Будапешта, Варшави та інших міст.

За словами глави Папської ради зі сприяння нової євангелізації італійського архієпископа Сальваторе Фізікелли, головна мета консультацій - оцінка нинішньої ситуації, обмін думками та виявлення продуктивних місіонерських ініціатив для зміцнення християнства в Європі і на інших континентах.

"Ми не можемо залишатися байдужими до того, що католики віддаляються від Церкви", - заявив архієпископ Фізікелла.

Папа Римський Бенедикт XVI заснував Папську раду зі сприяння нової євангелізації в жовтні 2010 року. Понтифік при цьому висловив надію, що рада сприятиме відновленню євангелізації в країнах, де Церква довго існувала, "але які переживають прогресуючу секуляризацію суспільства і свого роду затемнення сенсу Бога", насамперед на європейському континенті.

Рада активно взаємодіє з іншими підрозділами Римської курії - Конгрегацією євангелізації народів, Папської ради з культури, у справах мирян та по ЗМІ.

Архієпископ Фізікелла до нового призначення був ректором Папського Латеранського університету та президентом Папської академії в захист життя.

Читайте також:

Mercedes таємно готує унікальне авто для Папи Римського

Папа Римський вперше подзвонив в космос

Папа Римський зізнався, що був членом нацистської організації

Папа Римський зняв з євреєв провину за розп'яття Христа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: