"Вау, він був джерелом витоків". Трамп вперше прокоментував скандальні свідчення екс-голови ФБР

Президент звинуватив колишнього директора Бюро у брехні.

Глава Білого дому Дональд Трамп вперше прокоментував заяви звільненого ним директора ФБР Джеймса Комі, які той зробив напередодні в Сенаті в рамках розслідування про втручання Росії в американські вибори. Президент у п'ятницю, 9 червня, опублікував одне повідомлення в Twitter, в якому звинуватив колишнього голову Бюро у брехні і витоках.

"Незважаючи на безліч помилкових заяв і брехні, тотальну і повну відплату... вау, Комі сам був джерелом витоків!" — написав він.

Зазначимо що, за повідомленням авторитетного американського видання Washington Post, адвокати Трампа рекомендували йому утриматися від коментарів з приводу заяв екс-директора ФБР.

ВідеоКомі заявив, що Трамп брехав про причини його звільнення

Нагадаємо, напередодні Джеймс Комі виступив на спеціальному засіданні сенатського комітету. Він дав свої свідчення у справі про втручання Росії у вибори в США і про зв'язки Трампа з Москвою.

Так, Комі визнав, що сам організував витік інформації про зміст своїх розмов з президентом США в ЗМІ, щоб домогтися продовження розслідування дій Росії після своєї відставки. "Я був упевнений: публікація даних з моїх записів змусить призначити спеціального незалежного слідчого з Росії", — сказав Комі.

Після завершення відкритої частини сенатських слухань професор Деніел Річман підтвердив у розмовах з кореспондентами NBC, Huffington Post, CNN, Financial Times, що саме він був тією людиною, який передав інформацію від Комі пресі.

ВідеоКомі заявив, що має докази впливу Кремля на вибори в США

Комі також заявив, що Трамп просив його виявити лояльність і відданість.

Крім цього, Трамп звернувся до нього з проханням згладити скандал стосовно колишнього радника Майка Флінна, який був змушений подати у відставку під тиском громадської думки про неприпустимість його спілкування з послом Росії в США, а також оприлюднити інформацію про те, що сам Трамп не є фігурантом розслідування про вплив Росії на вибори в США, заявив екс-глава ФБР. Комі також упевнений, що президент відправив його у відставку на початку року як раз із-за розслідування про втручання РФ в американські вибори.

ВідеоЗвільнений президентом директор ФБР розповів про скандальні подробиці розмов з Трампом

Залиште свій коментар