Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні, 2 грудня закінчилися міжнародні навчання НАТО "Залізний меч-2016".

На литовському полігоні ім. Генерала Сільвестраса Жукаускаса у Швянченському районі відбувається урочиста церемонія завершальних міжнародних навчань НАТО "Залізний меч-2016", передає Reuters.

Перед офіційним "закриттям міжнародних навчань" полігон відвідала президент Даля Грібаускайте, міністр оборони Юозас Олекас, командувач збройними силами Литви, генерал-лейтенант Йонас Вітаутас Жукас, керівники військових підрозділів та іноземні гості. Вони стануть спостерігачами спільної навчальної операції, в якій задіяні, як литовські військовослужбовці, так і військовослужбовці країн-членів НАТО.

Нагадаємо, до навчань "Залізний меч-2016" було залучено близько 4 тис. солдатів і офіцерів з 11 країн НАТО. Маневри почалися 20 листопада і завершаться сьогодні, 2 грудня. У спільних військових заходах взяли участь військовослужбовці армій Естонії, Латвії, Великобританії, Канади, Польщі, Люксембургу, Румунії, Словенії і Німеччини.

Варто відзначити, що президент Литви Даля Грібаускайте вважає, що зовнішня політика президента РФ Володимира Путіна непередбачувана, і тому країна повинна бути "готова до всього".

17 листопада Сейм Литви ухвалив резолюцію щодо агресії Росії в Україні, в якій закликав Євросоюз продовжити санкції щодо Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції