"Важко робити вибір". Прем'єр Вірменії Пашинян ухилився від запитання, чий Крим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його країна голосує проти проукраїнських резолюцій щодо півострова.

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян не відповів прямо на запитання з приводу анексованого Криму – натомість заявив, що Україна і Росія – друзі його країни.

Про це повідомляє Громадське.

Так, після виступу на Парламентській асамблеї Ради Європи Пашиняна запитали, чий, на його думку, Крим, і чому Вірменія голосує проти проукраїнських резолюцій щодо анексованого півострова.

"Часто ми в такій ситуації, коли дві сторони конфлікту є нашими друзями. Дуже важко робити вибір між другом і другом. Наш глобальний вибір – це світ, діалог, стабільність і розвиток", – сказав він.

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Андрій Парубій, виступаючи на Асамблеї Міжпарламентського союзу, заявив, що керівництво Російської Федерації використовує освіту на окупованих територіях для підготовки школярів до війни з Україною.

ВідеоМайк Помпео закликав не порівнювати визнання анексованих територій на Близькому Сході із ситуацією в Криму

Про це держсекретар США заявив під час слухань в американському сенаті. Наприкінці березня Сполучені Штати, попри спротив міжнародної спільноти, визнали Голани ізраїльськими. Серед політиків ширились побоювання, що російську окупацію теж можуть визнати легальною.  

Майк Помпео закликав не порівнювати визнання анексованих територій на Близькому Сході із ситуацією в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції