Вбитий тубільцями на індійському острові американець міг діяти не один – поліція

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він хотів поширити християнство у найбільш ізольованій спільноті світу.

Перед візитом на Північний Сентінельський острів, де проживає одна із найбільш ізольованих світових спільнот, американський місіонер Джон Аллен Чау провів низку зустрічей із двома іншими громадянами США на індійських Андаманських островах.

Про це розповіли кілька офіцерів поліції індійському виданню Hindustan Times.

За їхніми словами, у своїх нотатках Чау зазначав, що мав кілька зустрічей із американцями, які прибули на Андаманські острови, за кілька днів до візиту на острів.

"Двома громадянами США була 53-річна жінка з Теннессі і 25-річний чоловік із Колорадо", - розповіли у поліції.

За їхніми словами, вони перебували на Андаманських островах 5-10 листопада та винаймали там будинок.

"Із нотаток Чау та допиту, на перший погляд, наше дослідження показує, що під час зустрічей ці люди мотивували Чау, щоб він вирушив на острів і представив християнство сентінельцям", - розповів офіцер поліції.

Правоохоронці зазначають, що обидва американці покинули Андаманські острови 10 листопада і Чау розпочав підготовку до подорожі на острів.

"Він згадував у своїх нотатках, що початковий план полягав у тому, щоб вирушити на острів 11 листопада, через день після відльоту тих двох. Але перша спроба не могла бути здійснена через циклон в Бенгальській затоці. Він застряг у будинку до 14 листопада - це також згадується в його нотатках", - зазначив поліцейський.

Нагадаємо, одна із найбільш ізольованих спільнот у світі на одному із індійських островів вбила американця, який вирішив його відвідати. Він готував цей візит три роки і вважав, що йде на "поклик Бога", аби "просвітити" плем'я та залучити до християнства.

ВідеоПрацівник швидкої, мандрівник та місіонер Джон Чоу загинув від рук тубільців

Він довгий час планував відвідати Андаманські острови поблизу Індії. А коли нарешті здійснив свою мрію, помер від смертоносної стріли. Ні, це не сюжет фільму. Це реальна історія американця Джона Чоу, який так і не повернувся додому після екзотичної подорожі. Причина смерті Джона сколихнула ЗМІ. Більше - дивіться просто зараз.

Працівник швидкої, мандрівник та місіонер Джон Чоу загинув від рук тубільців

Залиште свій коментар

Вибір редакції