Вбито одного з лідерів талібів

Афганська поліція заявляє про знищення мулли Матіна - одного з лідерів руху "Талібан".

Афганська поліція оголосила про знищення одного з лідерів руху "Талібан", який, за її інформацією, був причетний до організації захоплення 23 південнокорейських громадян.

Про це заявили представники афганського МВС.

"Ми вбили 16 бойовиків, серед яких - мулла Матін (Mateen), командир талібів, який, разом з муллою Абдуллою Джаном (Abdullah Jan), був однією з ключових фігур у викраденні громадян Південної Кореї", - повідомив Алішах Ахмадзай (Alishah Ahmadzai) - голова поліції провінції Газні, де 19 липня були викрадені заручники. 

Представник МВС Афганістану Земарай Башарі (Zemarai Bashary), у свою чергу, підтвердив, що Матін був "ключовим персонажем у викраданні корейців". 

Таліби минулого тижня звільнили південнокорейських заручників в обмін на обіцянку Сеула вивести свої медичні й інженерні частини (близько 200 людей) з Афганістану до кінця 2007 року та заборонити своїм громадянам місіонерську діяльність на афганській території. 

Таліби 19 липня захопили автобус з 23 громадянами Південної Кореї, які прибули до Афганістану з гуманітарною місією. Бойовики зажадали виведення з Афганістану південнокорейського військового контингенту та звільнення з в'язниць соратників талібів.
 
Двох заручників таліби стратили, інші провели в полоні 45 днів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: