Вбивча спека

Рекордна спека в Південній Європі стала причиною десятків смертей. Найбільше число жертв зафіксоване в Румунії - 29 чоловік.

Четверо чоловік загинули в Греції, троє в Албанії і щонайменше п'ятеро в Боснії, Хорватії і Туреччині.

У вівторок температура повітря в Будапешті досягла 45 градусів Цельсія, спека стоїть по всій південній частині країни. Служба швидкої допомоги встановила в одній тільки столиці більше 30 тентів для надання допомоги на вулицях. Вулиці міста поливають водою.

Після малосніжної зими і сухої весни, літня спека може привести до втрати Румунією більше половини урожаю зернових.

У Болгарії влада поливає водою трамвайні рейки, щоб уникнути їх деформації. У семи провінціях Туреччини державна влада через спеки відпустила з роботи частину службовців: вагітних жінок і хронічно хворих. На Сіцілії завчасно почався збір урожаю лимонів, оскільки фрукти буквально печуться на сонці. У Афінах і деяких інших районах Греції накладені обмеження на споживання електроенергії, оскільки через спеку навантаження на електромережі перевищило 10 тисяч мегават.

В той же час Північну Європу заливають дощі. Метеорологи стверджують, що всього за декілька годин в деяких частинах Великобританії випали опади еквівалентні місячній нормі. Загинули три люди, зокрема 14-річний хлопчик.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: