Вбивчий коронавірус з Китаю. Медики дізналися про новий спосіб поширення інфекції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Медики заявляють, що завдання ускладнилось.

Смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаторний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора.

Про це 26 січня повідомляє BBC з посиланням на слова голови Державного управління охорони здоров'я КНР Ма Сяовея.

За словами медика, 2019-nCoV перебуває на "критичній стадії стримування", а ситуація ускладнюється тим, що вірус може передаватися, коли людина вже хвора, але жодних симптомів захворювання немає. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів.

"Схоже, що здатність вірусу передаватися від людини до людини посилилася. Фахівці вважають, що епідемія перейшла в порівняно серйозну і складну стадію", - підкреслив глава відомства.

Кількість підтверджених випадків захворювання смертоносним коронавірусом з Китаю 26 січня сягнула понад 2 тисячі людей. Також збільшилася кількість загиблих, протягом доби померло ще двоє хворих. Тепер вірус забрав вже 56 життів.

Коронавірус у Китаї як уникнути інфографіка_1
ТСН.ua

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Убивчий коронавірус: поширення небезпечної хвороби світом пришвидшується

Кількість жертв китайського коронавірусу вже зросла до 41. Захворіло майже 1300 людей. П’ятьох із підозрою на атипову пневмонію шпиталізували у російському Іркутську. Наразі у Китаї на карантині вже 18 міст, в яких проживає 56 мільйонів людей. А В Гонконгу оголошено надзвичайний стан.  

Убивчий коронавірус: поширення небезпечної хвороби світом пришвидшується

Залиште свій коментар

Вибір редакції