Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джебі забрав життя вже 10 людей

У Японії продовжують знаходити нові жертви та ліквідовувати наслідки потужного тайфуну Джебі, який пронісся кількома західними областями. Вже відомо, що негода забрала щонайменше 10 людських життів.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Найпотужніший циклон в країні за останню чверть століття Джебі залишив за собою спустошені магазини, понівечені дахи і автівки, а цілі райони залишилися у темряві. Швидкість вітру перевищувала півтори сотні кілометрів на годину. Вихор був такий потужний, що збивав з ніг людей та за секунди перевертав вантажівки.

В Осаці, другому за величиною японському місті, тайфун лишив тисячі домівок без електрики. Через негоду, позакривали школи та магазини. Найближчий аеропорт теж затопило, дорогу до нього зруйнував величезний танкер. Через сильний вітер, він врізався у міст, що вів до летовища. В результаті, близько трьох тисяч мандрівників та працівників аеропорту були змушені провести ніч у терміналах.

Потужний циклон в Осаці заскочив українського журналіста Леоніда Єзерського. Українець зізнався, що об'їхав два десятки країн, але такого удару стихії досі не бачив.

«Я в цей час був у супермаркеті, купував каву. Від вітру завалило магазин напоїв. Встиг добігти до готелю, там під покрівлею 10 іноземних туристів знімали все на телефон. Сильний вітер так труснув стовп, що не було світла до ранку», - розповів Леонід.

Після удару стихії без світла у різних містах опинилися більше півтора мільйона людей. В Осаці нині, каже Леонід, уже розвиднілося, на вулицях - прибирають наслідки тайфуну. Джебі тим часом рухається на північ.

ВідеоУ Японії зросла кількість жертв потужного тайфуну

Понад три сотні людей поранені внаслідок негоди, 9 – загинуло. Евакуацію оголосили для понад мільйона японців. Тайфун вже пронісся у кількох західних містах і нині рухається на північ. Про хаос, що накоїла стихія, – далі в сюжеті.

У Японії зросла кількість жертв потужного тайфуну

Залиште свій коментар

Вибір редакції