Вбивство бізнесмена Калмановича пов'язують з Япончиком

Сам Калманович до кримінального світу не належав. Однак він ділив свій вплив у сфері шоу-бізнесу та спорту з Іваньковим.

Співробітники правоохоронних органів вважають, що бізнесмена Шабтея Калмановича, розстріляного у Москві на початку листопада, могли вбити за його причетність до замаху на кримінального авторитету В'ячеслава Іванькова, більш відомого під кличкою Япончик.

Як повідомило джерело в правоохоронних органах, сам Калмановіч до кримінального світу не належав. Однак він ділив свій вплив у сфері шоу-бізнесу та спорту з Іваньковим.

Останнім часом у Калмановича справи йшли не дуже добре, незважаючи на чутки про його нелегальний бізнес, пов'язаний зі зброєю і видобутком алмазів.

Основний дохід Калмановіч отримував від організації спортивних заходів. Оскільки Япончик, за деякими даними, контролював практично весь шоу-бізнес, Калманович захотів усунути сильного партнера.

Після смерті Япончика третейські судді кримінального світу поставили завдання покарати організатора вбивства Іванькова до 40-го дня після смерті авторитету. Вийти на замовника вдалося через снайпера - саме він, за деякими даними, здав замовника, і його самого розстріляли.

Вирок Калмановичу винесли одразу три третейські судді. За деякими даними, той хотів відкупитися за загибель Япончика, і 2 листопада віз в машині півтора мільйона доларів для цієї мети. Однак бандити вирішили стратити Калмановича і зробили це навмисно навпроти будівлі, в якій розташовано ОВС Хамовники.

Раніше ЗМІ писали про кримінальне минуле самого Калмановича і про його зв'язки з мафією. Можливо, він був причетний до солнцевського угруповання, яке контролює торгівлю зброєю та наркотиками. Про це розповів якийсь кримінальний авторитет.

Відомо, що Калманович розбагатів, ставши власником Тішинського і Щелковського ринків у Москві. Під прикриттям торгового бізнесу він також контролював нелегальний продаж зброї і алмазів, стверджують ЗМІ. Нещодавно Калманович взяв під свою опіку ще й Дорогоміловський ринок, що в умовах кризи і ліквідації Черкізовського ринку багатьох дратувало.

Також є відомості, що до його вбивства причетна грузинська мафія. Після вбивства Япончика Калманович нібито підтримав хрещеного батька на прізвисько Дід Хасан, проти якого виступають грузинські авторитети Таро Оніані і Мераб Джангвеладзе. І ті могли усунути бізнесмена.

Автомобіль Калмановича, власника баскетбольної команди Спартак-Чільне, генерального менеджера жіночої збірної Росії, кілери розстріляли 2 листопада в районі Краснопресненської набережної.

За даними слідства, в бізнесмена випустили близько двох десятків куль.

Читайте також:

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

Розпорядником похорон Япончика став один з головних мафіозі Росії

Вбивцю Япончика бандити знайшли скоріше за міліцію

Похорони Япончика охороняють міліцейські спецнази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: