Вбивство царської родини Романових не змогли "повісити" на Леніна

Слідство не змогло довести співучасть Леніна чи інших радянських вождів у вбивстві царя Миколи II та його родини.

Слідчий комітет РФ не зміг підтвердити, що царська сім'я Романових в 1918 році була розстріляна за розпорядженням Володимира Леніна або інших осіб з вищого керівництва СРСР.

"Якщо і були усні домовленості, вони ніде не зафіксовані, і ми відповідними документами не володіємо. Розстріл був проведений за рішенням президії уральської облради", - заявив старший слідчий Володимир Соловйов на зустрічі з журналістами, цитує BBC Russian.

Соловйов передав представнику дому Романових, адвокату Герману Лук'янову, постанову про припинення розслідування справи про розстріл царської сім'ї.

У постанові, зокрема, вказано на справжність виявлених останків. "Слідчий комітет дійшов до категоричного висновку про автентичність останків. Рішення засноване на всій сукупності даних, включаючи судові, генетичні, історичні й інші матеріали", - заявив Соловйов.

Зі свого боку, представники імператорського дому заявляють, що є непрямі вказівки на можливу причетність радянських вождів до вбивства родини і найближчого оточення Романових.

"Ми ніколи не висували версій про те, що Ленін віддав цей наказ. Ні офіційних документів з цього приводу, але це не виключає того, що вожді радянської держави такий наказ віддавали, на те є непрямі вказівки", - сказав директор канцелярії дому Романових Олександр Закатов.

Читайте також:

У Мадриді померла мати глави дому Романових

Діаманти сім'ї Романових вивезли до Британії під виглядом цукерок

Мозок Леніна виявився меншим, ніж у нормальної людини

Помер останній нащадок сім'ї Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: