Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вбивство корів спровокувало смертельні заворушення на півночі Індії

Загинули офіцер поліції і місцевий мешканець.

В Індї через вбивство корів місцеві мешканці за 130 кілометрів від Нью-Делі влаштували масштабні заворушення і масові безлади.

Про це повідомляє AFP.

Біля містечка Буландшахр штату Уттар-Прадеш в Індії знайшли ймовірні коров'ячі туші. Зважаючи на те, що корова в Індії вважається недоторканною твариною, місцеві мешканці влаштували масові безлади.

Поліція штату намагалася узяти під контроль ситуацію, проте під час заворушень загинув правоохоронець і один із місцевих мешканців. Точна причина їхньої смерті поки невідома. Люди кидалися у поліцейських камінням, на що ті відповідали пострілами у повітря.

"Тут було близько 400 людей з трьох сусідніх сіл. Вони вдавалися до кидання тяжким камінням і до підпалів. Поліція взяла кийки і намагалася утримати ситуацію під контролем", - заявили у поліції штату. 

Відомо, що в Індії траплялися випадки самосуду над людьми, яких місцеві запідозрили у вбивстві сакральних тварин. Минулого року в Індії на шосе вбили фермера, який перевозив корів, а також зарізали мусульманина-підлітка, який начебто переносив яловичину. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції