Вбивство Політковської будуть розслідувати ще раз

Кримінальна справа про вбивство Ганни Політковської буде ще раз розслідувана. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Кримінальна справа про вбивство журналістки "Нової газети" Ганни Політковської буде повернена в СКП РФ для нового розслідування. Про це йдеться в рішенні Московського окружного військового суду.

Суддя пояснив своє рішення тим, що присяжні одноголосно винесли виправдувальний вердикт обвинуваченим, а він ухвалить виправдувальний вирок.

Як повідомлялося, 19 лютого присяжні виправдали всіх обвинувачених в організації вбивства Політковської. На лаві підсудних знаходилися брати Джабраїл та Ібрагим Махмудови, колишній співробітник МВС Сергій Хаджікурбанов і співробітник ФСБ Павло Рягузов.

Свій вердикт присяжні мотивували тим, що, на їх думку, слідству не удалося довести причетність обвинувачених до скоєння злочину. Всі обвинувачені були звільнені з-під варти в залі суду.

Звинувачення заявило про намір оскаржити виправдувальний вирок у зв'язку з допущеними процесуальними порушеннями. Тим часом виправдані обвинувачені у вбивстві Політковської заявили про намір вимагати компенсації за необґрунтоване кримінальне переслідування.

Ганна Політковська була застрелена в під'їзді свого будинку в Москві в жовтні 2006 року.

Читайте також:

Суд виправдав обвинувачуваних у вбивстві Політковської

Замовлення на вбивство Політковської одержав дядько обвинувачених

Фігурант справи Політковської відмовився від свідчень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: