Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загиблих у ЦАР російських журналістів виявили без техніки та грошей

Про відсутність грошей та техніки повідомив місцевий уряд.

У вбитих в Центральній Африці російських журналістів не знайшли паспорти, гроші і техніку.

Цю інформацію підтвердив прес-секретар уряду ЦАР Анж Максим Казагі, пише РБК.

У репортерів було з собою як мінімум два фотоапарати, екшн-камери, не менше шести жорстких дисків, ноутбук, мікрофони і диктофони та близько $8,5 тис. готівкою, розповіли головний редактор Центру управління розслідуваннями Андрій Коняхин і його заступник Анастасія Горшкова.

Однак Казагі повідомив, що угруповання повстанців-мусульман "Селек" може бути причетне до інциденту. В доповіді експертів ООН, яка була опублікована 31 липня, останні кілька місяців бойовики "Селек" посилили свою позицію і почали активно озброюватися, зокрема закуповуючи зброю в Судані.

"Це могли бути "Селек", які дізналися, що це були росіяни і, ймовірно, подумали, що вони прибули для боротьби з ними. Також є версія, що це могли бути нальотчики.Тому робити висновки поки складно", - пояснив Казагі.

Раніше центральноафриканске видання Palmares Centrafrique з посиланням на свої джерела повідомило, що трьох російських журналістів викрали і допитали перед вбивством.

Нагадаємо, 31 липня в ЦАР миротворці знайшли тіла трьох убитих російських журналістів - Орхана Джемаля, Кирила Радченка та Олександра Расторгуєва. Вони планували відвідати базу на території маєтку Беренго, де, за даними ЗМІ, можуть перебувати найманці ПВК "Вагнер". Загалом же в країні вони знімали документальний фільм про російських найманців.

Журналісти прилетіли до столиці ЦАР Бангі у суботу, 28 липня. Наступного дня знімальна група поїхала на базу Беренго, але журналістів туди не пустили, зажадавши від них акредитацію від Міноборони ЦАР. На базі переписали дані росіян і сказали, що акредитації можуть дати через п'ять днів. 

ВідеоВ Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Тіла трьох чоловіків знайшли у Центральноафриканській республіці . Найімовірніше, знімальна група їхала до міста Сібю, де натепер діють російські військові. Дорогою медійники потрапили у засідку і їхню машину розстріляли. 

В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Вибір редакції