Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вбивство українця у Португалії: підозрюваних офіцерів міграційної служби відпустили під домашній арешт

Вбивство українця у Португалії: підозрюваних офіцерів міграційної служби відпустили під домашній арешт

Спілка українців в країні обурена таким м’яким ставленням до злочину.

Підозрюваних у вбивстві українця у аеропорту Ліссабона офіцерів відпустили під домашній арешт. Про це повідомляє Спілка українців у зверненні до міністерства внутрішніх справ Португалії.

"Пане міністре, приділіть особливу увагу для швидкого і об’єктивного розслідування та належного покарання винних у справі вбивства українця. Вже зараз, ми стурбовані фактом, що до підозрюваних у наджорстокому вбивстві застосований превентивний захід - домашній арешт з поясненням про карантин пандемії у в’язницях, коли до десятків іммігрантів з менш важкими злочинами застосовують під час слідства ув’язнення", - йдеться у зверненні.

Голова спілки українців наголошує, що проблема у шахраях, які у соціальних мережах пропонують платну допомогу в імміграції. І спілка звертала на незаконну міграцію увагу прокуратури Португалії.

Спілка українців у Португалії звернулася до Міністра внутрішніх справ Португалії - Едуарто Кабріто, щодо вбивства...

Опубліковано Павлом Садохою Четвер, 2 квітня 2020 р.

"Нерідко, в результаті таких послуг іммігранти попадають у дуже складні ситуації і залишаються без засобів на існування, чи повернення у країну походження. Чи не краще приділяти більшу увагу нелегальній міграції, а ніж застосовувати фізичну силу до людей, для яких імміграція є нерідко єдиним виходом прогодувати сім’ю, чи вирішити складні проблеми", - наголошує голова спілки Павло Садоха.

Також зазначається, що родина – дружина та двоє дітей – отримали звістку про смерть батька в результаті несподіваної хвороби, і лише за два тижні з новин дізнались, що смерть настала в результаті катувань.

Нагадаємо, в аеропорту Лісабона помер громадянин України, який приїхав до Португалії в пошуках роботи. Українець прибув до аеропорту "Портела" у Лісабоні 11 березня рейсом з Туреччини. Його зупинили на митниці інспектори Служби у справах іноземців (SEF) і заборонили в’їзд в країну як туристу. Зазначається, що чоловіка збирались відправити назад до Туреччини, але він "погано відреагував на перешкоду для в'їзду в Португалію". За словами, голови спілки українців у Португалії Павла Садохи, українцю надягнули наручники та залишили одного в кімнаті, де з ним стався приступ епілепсії, в результаті чого наступила смерть. Затримано трьох офіцерів міграційної служби - чоловіків у віці 42, 43 і 47 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції