Убивство Захарченка та торгівля русофобією: Путін накинувся на Україну із черговими звинуваченнями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На його думку, саме Україна не дотримується Мінських угод.

Президент Росії Володимир Путін натякнув, що за вбивством Захарченка стоять українські спецслужби.

Про це він заявив під час засідання міжнародного клубу "Валдай" у четвер, 18 жовтня.

Так, за його словами, Донбас залишається найгострішою проблемою в Україні, при цьому українські спецслужби нібито влаштовують "терористичні акти" та "вбивства людей", яких обрав "сам народ" для управляння регіоном.

За словами Путіна, це – "поганий спосіб налагодити стосунки". А найкращим є виконання Мінських угод.

Разом з тим, президент РФ стверджує, що саме Україна не дотримується угод, оскільки будь-яка дія назустріч протилежній стороні вважається "зрадою батьківщині".

"У таких умовах можна сподіватися тільки на те, щоб не виникло спокуси загострити ситуацію, аби використати у внутрішньополітичних цілях", - заявив Путін. Він звинуватив українську владу в антинародній політиці та "торгівлі русофобією".

Окрім цього, на його думку, Асоціація з Європою мала негативні для України наслідки, в державі відбувається деіндустріалізація, а США нібито намагаються розповсюдити в українському сільському господарстві ГМО. "Ми змушені будемо закрити кордони - у нас ГМО заборонено", - пригрозив Путін.

Раніше президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що Росія не може бути ініціатором ядерного удару і назвав РФ жертвою агресії. "Ми - жертва агресії. Ми як мученики потрапимо до раю. А вони просто здохнуть", - заявив він.

ВідеоАктивісти у Петербурзі "подарували" Путіну на день народження скривавлений торт

"Довгих років тюрми" - з таким побажанням у Петербурзі привітали Володимира Путіна із 66-им днем народження. Активісти пройшлися центром міста із червоними фаєрами та банером-привітанням. Окрім того, по місту ще й їздила автівка з декорацією, що символізувала скривавлений торт. 

Активісти у Петербурзі "подарували" Путіну на день народження скривавлений торт

Залиште свій коментар

Вибір редакції