Вбивць Влада Лістьєва більше не шукатимуть. Справу здали в архів

За 14 років Генпрокуратура РФ неодноразово заявляла, що робота над справою не припиняється.

Слідчий комітет при російській Генпрокуратурі припинив розслідування вбивства телеведучого Владислава Лістьєва. У відповідній постанові це рішення пояснюється неможливістю встановити особу, яка має бути притягнута до кримінальної відповідальності.

Владислав Лістьєв був убитий 1 березня 1995 року в під'їзді власного будинку в Москві. За місяць до цього Лістьєв був призначений генеральним директором Громадського російського телебачення (ГРТ), він вів телепрограму "Тема", а до цього був ведучим телевікторини "Поле чудес".

Злочинці не чіпали гроші й коштовні речі Лістьєва, що дозволило слідству зробити висновки про замовлений характер вбивства.

За 14 років розслідування представники Генпрокуратури неодноразово заявляли, що робота над справою не припиняється, і її не відносять до категорії безнадійних. Регулярно з'являлися повідомлення про виявлення нових обставин у ході розслідування.

У 2002 році представник Головного управління кримінального розшуку МВС Росії оголосив, що слідство встановило виконавців злочину, і що вони оголошені у федеральний і міжнародний розшук.

У вбивстві зізнався професійний кілер Андрій Челишев, крім того, в рамках розслідування були допитані бізнесмени Борис Березовський, Сергій Лісовський і Сергій Михайлов. У ЗМІ обговорювалася версія про те, що Березовський виступав проти того, щоб Лістьєв керував ОРТ. Бізнесмен, у свою чергу, заявляв, що за вбивством стоять російські спецслужби.

Читайте також:

Російському Інтернет-ЗМІ загрожує закриття за "екстремістські" коментарі

Справу про вбивство Політковської розвалили дрібниці

В Ірані посадили американську журналістку за шпіонаж

Журналістку Морарь посадили під домашній арешт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: