Вбивцю Япончика бандити знайшли скоріше за міліцію

Соратники загиблого з'ясували у кілера імена замовників злочину, після чого кілер, за деякими даними, був убитий.

Кілер, який стріляв у В'ячеслава Іванькова, відомого в кримінальних колах під прізвиськом Япончик, убитий.

Представники кримінального світу дізналися, що в Япончика стріляв якийсь ветеран-афганець. Соратники загиблого з'ясували у кілера імена замовників злочину, після чого кілер, за деякими даними, був убитий.

Також стало відомо, що ще коли Іваньков знаходився в лікарні, по тюрмах був направлений лист за підписом 34-х "злодіїв в законі". У цьому документі пропонувалося "скинути" авторитета Таріела Оніані, якого злочинці звинуватили у вбивстві Япончика. Соратники Оніані мають намір провести у зв'язку з цією пропозицією "сходку". Сам Оніані в даний час знаходиться під арештом в іншій справі.

Незадовго до замаху Іваньков, який проживав за кордоном, приїхав до Росії, щоб вирішити конфлікт між угрупованнями Оніані і Аслана Усояна (він же Дід Хасан). Перевагу Япончик віддав Усояну.

Саме з Усояном Япончик зустрічався 28 липня в ресторані "Тайський слон", біля якого в нього вистрілив снайпер. 69-річний "злодій в законі" був важко поранений і 9 жовтня помер в одній з приватних клінік Москви.

Похорон злочинного авторитету відбудеться в найближчі дні або на Ваганьковському кладовищі, де знаходиться могила його матері, або на Востряковському кладовищі, де в 1992 році був похований його прийомний син Віктор Никифоров (він же Вітя Калина). Раніше повідомлялося, що на похорони Иванькова приїдуть відомі представники злочинного світу з Європи.

Правоохоронні органи поки не висувають однозначної версії щодо вбивць Япончика. Джерела в спецслужбах повідомили, що зацікавлений в усуненні Иванькова міг бути не тільки Оніані, а й Усоян. Останній є зберігачем загальноросійського злодійського "общака", ревізію якого збирався провести Япончик.

Крім того, за даними, смерть Япончика була вигідна деяким представникам будівельного бізнесу і контролюючим цей бізнес злочинним угрупованням. Останнім часом Іванько активно цікавився виробництвом бетонних сумішей в Підмосков'ї, через що багато підприємців несли великі збитки.

Що стосується наслідків смерті Япончика, то, надмірно активного переділу сфер впливу очікувати не доводиться. Найбільш шановні злочинні авторитети до цього часу встигли увійти в легальний бізнес і не захочуть ризикувати своїм становищем, а у молодих представників криміналітету не вистачить сил для ведення масштабної "війни".

Читайте також:

На похорон Япончика зберуться кримінальні авторитети з усього світу

Кримінальний авторитет Япончик помер у лікарні

У Москві скоєно замах на Япончика

В Япончика стріляли кулею зі зміщеним центром тяжіння

ВідеоЗамах на Япончика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: