Вчені змоделювали обвалення веж-близнюків 11 вересня

Фахівці з американського університету пояснили, чому завалилися вежі Всесвітнього торгового центру в результаті терактів 11 вересня, та показали це на відео.

Американські вчені змоделювали обвалення однієї з веж Всесвітнього торгового центру 11 вересня.

Атака була змодельована фахівцями американського університету Purdue. Запис був виставлений на сайті National Geographic.

Він зображує обвалення північної башти Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку під час терористичної атаки 11 вересня 2001 року. Як стверджується, ця модель пояснює, чому будівлі обвалилися.

Після того, як у вежу врізався захоплений літак, пальне в його баках загорілося. Від високої температури опори будівлі зігнулися, і верхні поверхи веж завалилися.

У блозі на сайті британської газети Guardian мовиться про те, що баки літаків були практично повними.

Вісім років тому терористи захопили чотири пасажирські літаки. Два з них були направлені в хмарочоси Всесвітнього торгового центру. Ще один літак був націлений в будівлю Пентагону. Четвертий, мішенню якого називають Білий дім, впав в штаті Пенсільванія.

В результаті атак 11 вересня загинули близько 3 тис. людей.

Нагадаємо, що напередодні роковин терактів 11 вересня в Інтернеті з`явився раніше не відомий відеозапис, зроблений одним з очевидців трагедії.

У відеоролику тривалістю менше півтори хвилини видно зіткнення другого літака з однією з веж-близнюків Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку. Крім того, очевидці зняли наслідки теракту.

Читайте також:

Терористам, що збили вежі-близнюки, надали слово в музеї 11 вересня

У Нью-Йорку згадують жертв теракту 11 вересня

Раніше невідомий відеозапис терактів 11 вересня опублікований в Інтернеті

В’язні Гуантанамо зізналися, що винні в терактах 11 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: