Вчені знають, як знизити кількість хворих на СНІД на 95%

Згідно з даними дослідження, проведеного Світовою організацією охорони здоров'я, загальне тестування на ВІЛ в поєднанні з негайним лікуванням інфікованих могло б скоротити кількість хворих на СНІД на 95%.

Дослідники створили комп'ютерну модель, яка дозволила спроектувати динаміку розповсюдження інфекції в тому випадку, якщо б кожен житель планети, що досяг 15 років, здавав аналізи на ВІЛ раз на рік. З'ясувалося, що така стратегія практично повністю зупинила б передачу вірусу.

Також ученим вдалося знайти, що проходження антиретровірусної терапії тими, хто насправді не інфікований ВІЛ, підвищує стійкість до медикаментів.

Не дивлячись на оптимістичні результати дослідження, фахівці визнають, що через слабку розвиненість системи охорони здоров'я в багатьох країнах втілення ідеї боротьби зі СНІДом в світових масштабах нереально.

Епідемію СНІДу називають однією з найсерйозніших проблем, що стоять перед людством. За даними СООЗ, число хворих на СНІД у всьому світі досягло 33 мільйонів людей. Зростання числа ВІЛ-інфікованих відмічено за останні роки в Китаї, Росії, Німеччині і Великобританії.

Майже 70% всіх випадків захворювання на СНІД в світі зареєстровано в Африці, де хворі часто не мають доступу до ліків і кваліфікованої медичної допомоги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: