Вчителям дітей, які потонули в Азовському морі, висунули звинувачення

Звинувачення висунули заступнику директора з виховної роботи і вчителю географії та економіки, заявивши про їх халатність.

Слідчі органи в Краснодарському краї висунули двом вчителям звинувачення в халатності, у результаті якої на Єйській косі 7 липня потонули шестеро школярів з табору Азов.

Звинувачення висунули заступнику директора з виховної роботи Ірині Рябовій і вчителю географії та економіки Олексію Багрянцеву московської школи № 1065.

Як встановили в СКП РФ, Рябову було призначено начальником дитячого табору, а Багрянцева - начальником експедиції. Вони повинні були забезпечити безпеку відпочинку неповнолітніх, проте "допустили масове купання дітей у місці, не призначеному для цих цілей".

Нагадаємо, 7 липня під час купання на Єйській косі біля станиці Должанської Краснодарського краю загинули шестеро московських школярів у віці від 8 до 16 років, які відпочивали в таборі, і вихователь, який намагався врятувати дітей. Ще одна дитина перебуває в реанімації. За попередніми даними, дітей затягнула під воду сильна течія.

Як повідомлялося, експертиза підтвердила наявність алкоголю в крові трьох з вихователів, які стежили за дітьми під час купання.

Читайте також:

Вихователі табору "Азов", на очах в яких потонули 6 дітей, пили спиртне на березі

Знайдено тіло шостої дитини, яка втонула в Азовському морі

В Азовському морі потонула група дітей

ВідеоШестеро дітей та вихователь потонули в Азовському морі під час купання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: