Вдова курця виграла у тютюнової компанії 8 млн. доларів

Американка, чий чоловік помер від раку легенів, відсудила у компанії Philip Morris 8 млн. дол.

Компанію Philip Morris зобов'язали виплатити американці, чий чоловік помер в 1997 році від раку легенів, 8 мільйонів доларів. Таке рішення 18 лютого прийняв Верховний суд штату Флорида.

Ілейн Хесс - вдова Стюарта Хесса, померлого від раку легенів у віці 55 років, в 2000 році вже брала участь в колективному позові, висунутому курцями і членами їхніх сімей проти компанії Philip Morris. Тоді суд у Флориді зобов'язав тютюнову компанію виплатити позивачам 145 мільярдів доларів. Проте в 2006 році Верховний суд штату це рішення відмінив, ухваливши, що постраждалі від куріння можуть подавати до Philip Morris тільки індивідуальні позови.

Вдова Хесса стала першим учасником колективного позову до Philip Morris, який був розглянутий судом в індивідуальному порядку. За судовим процесом за позовом Хесс уважно стежили як представники тютюнової індустрії, так і американці, що вважають себе потерпілими від куріння. Очікується, що найближчим часом суд розгляне звернення і інших учасників колективного позову до Philip Morris, які після вердикту на користь Хесс можуть розраховувати на крупні виплати.

Сума, присуджена судом Ілейн Хесс, складається з 3 мільйонів компенсації і 5 мільйонів так званих штрафних збитків - грошового відшкодування у вигляді покарання відповідача для прикладу. Якщо Philip Morris звернеться до Апеляційного суду, то тютюнова компанія зможе добитися лише зниження суми компенсації з 3 до 1,3 мільйонів доларів. Чи буде Philip Morris оскаржувати рішення Верховного суду Флориди, юристи тютюнової компанії поки не оголосили.

Читайте також:
Світ бореться з курінням (відео)
Банкір-мільярдер видурив у американців 8 млрд. доларів
Суд оприлюднив ім'я австралійського палія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: