Вдова Лесіна відреагувала на інформацію про те, що її чоловік виїжджав із США після смерті

Закордонний паспорт екс-міністра друку постійно перебував у його дружини.

Закордонний паспорт екс-міністра друку РФ Михайла Лесіна майже відразу після його смерті було передано його дружині Валентині. З тих пір він постійно перебував у неї.

Про це вдова Лесіна розповіла "Газете.Ru".

Говорячи про те, що її чоловік нібито перетинав кордон США після офіційного повідомлення про його смерть, Валентина Лесіна сказала, що "коментувати різного роду інсинуації вважає нижче своєї гідності і негідним пам'яті її чоловіка".

Нагадаємо, російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував документ митної та прикордонної служби США, з якого випливає, що Михайло Лесін покинув територію США 15 грудня 2015 року. При цьому Лесін, згідно з офіційною інформацією, помер на 40 днів раніше - 5 листопада 2015 року.

Колишній міністр друку Росії, колишній глава "Газпром медіа" Михайло Лесін, за офіційною інформацією, помер 5 листопада 2015 року в номері готелю у Вашингтоні.

13 листопада стало відомо, що він похований в Лос-Анджелесі. Спочатку повідомлялося, що причиною смерті Лесіна став серцевий напад. Однак 10 березня 2016 року представник поліції округу Колумбія розповів про результати експертизи, яка показала, що Лесін помер внаслідок черепно-мозкової травми.

Крім того, були виявлені сліди травм на шиї, торсі, руках і ногах покійного. Коли і за яких обставин були отримані травми, невідомо.

Газета The New York Times з посиланням на неназвані джерела повідомила про сварку з участю Лесіна, що сталася до того, як він повернувся в готель.

ВідеоРадник Путіна Михайло Лесін загинув від травм, завданих тупим предметом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: