Вдова першого президента Грузії оголосила голодування

Вдова першого президента Грузії Манана Арчвадзе-Гамсахурдіа вимагає звільнити її сина, затриманого за замах на вбивство.

Вдова першого президента Грузії Звіада Гамсахурдіа - Манана Арчвадзе-Гамсахурдіа – та її прибічники в суботу, 14 листопада, оголосили голодування.

Арчвадзе-Гамсахурдіа вимагає звільнення її сина Цотне Гамсахурдіа, який перебуває під вартою за звинуваченням у замаху на вбивство свого сусіда та незаконному зберіганні зброї.

На думку вдови першого грузинського президента, її сина переслідують з політичних мотивів.

Сам Цотне Гамсахурдіа також не визнає себе винним і вже 17-й день голодує у в'язниці. Чотири дні тому він перейшов на сухе голодування.

"Категорично попереджаю всіх, хто має стосунок до незаконно винесеного звинувачення щодо Цотне Гамсахурдія, починаючи з Саакашвілі та закінчуючи адміністрацією в'язниці, негайно звільнити його, оскільки вони несуть відповідальність за здоров'я Цотне Гамсахурдія. Він розглядається вже не як ув'язнений, а як хворий", - заявила журналістам Арчвадзе-Гамсахурдія.

Звіад Гамсахурдія (1939 - 1993) був обраний президентом Грузії в 1991 році, через два роки він помер за дивних обставин. За офіційною версією, Звіад Гамсахурдія наклав на себе руки, представники сім'ї загиблого стверджували, що першого президента вбили.

У листопаді 2007 року проти Цотне Гамсахурдія було порушено кримінальну справу за звинуваченням у шпигунстві на користь Росії і змові з метою скидання конституційного ладу. Через рік він був затриманий в Тбіліському аеропорту після повернення з Москви, де жив останніми роками. Незабаром його звільнили під заставу.

Зауважимо також, що напередодні, 13 листопада, у власній квартирі було вбито екс-заступника міністра внутрішніх справ Грузії Тамаз Нінуа, який обіймав цю посаду на початку 90-х років, і його дружину. В обох випадках убитим був зроблений контрольний постріл в голову. Слідство поки що утримується від версій того, що сталося.

Читайте також:

У Грузії вбито екс-заступника голови МВС з дружиною

Саакашвілі звинуватили за 16-ма статтями Кримінального кодексу

У Грузії заарештували директора та бухгалтера аеропорту Тбілісі

Опозиція Грузії вимагає віддати "військового злочинця" Саакашвілі під трибунал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: