Вдова першого президента Грузії погрожує спалити себе перед парламентом

Вдова першого президента Грузії вимагає звільнити її сина, Цотне Гамсахурдіа, звинуваченого у спробі вбивства. В іншому випадку вона погрожує спалити себе.

Вдова першого президента Грузії Звіада Гамсахурдіа - Манана Арчвадзе-Гамсахурдіа, погрожує спалити себе біля парламенту.

Згідно з інформацією, поширеною представниками організації "Круглий стіл", в тому випадку, якщо не буде задоволено вимогу про звільнення її сина, Цотне Гамсахурдіа, Манана Арчвадзе-Гамсахурдія має намір вчинити суїцид.

З цією вимогою, Манана Арчвадзе-Гамсахурдія прийшла до парламенту Грузії. Вона та близько 50 її прихильників вимагають зустрічі головою парламенту.

Як повідомили учасники акції, стан здоров'я сина першого президента Грузії, котрий перебуває у в'язниці, вкрай важкий, і він бажає зустрічі з журналістами, щоб розповісти про конкретні факти побиття і тортур ув'язнених наглядачами. На початку травня Гамсахурдіа оголосив голодування.

Тбіліський суд визнав сина екс-президента Цотне Гамсахурдіа винним у спробі вбивства його сусіда Давида Баджелідзе і призначив йому 9,5 років в'язниці. Гамсахурдіа категорично заперечує провину в пред'явленому обвинуваченні, вважаючи, що проти нього "влада здійснює політичне переслідування".

Як повідомила адвокат Кеті Бекаурі, поранений з вогнепальної зброї Баджелідзе після одужання змінив свої первинні свідчення, заявивши слідству, що його поранив не Цотне Гамсахурдіа, а інша, невідома йому людина.

Читайте також:

Вдова першого президента Грузії намагалася розкопати його могилу

Ув'язнений син екс-президента Грузії впав у кому

Вдова першого президента Грузії попросила політичного притулку в Німеччині

Сина першого президента Грузії звинувачують у вбивсті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: