Вдову Арафата позбавили громадянства

Вдову палестинського лідера Ясира Арафата Суху позбавили громадянства Тунісу, де вона жила з донькою з 2004 року.

Вдову Арафата позбавили громадянства
Після смерті палестинського лідера Суха Арафат разом з дочкою Захвою виїхала жити до Тунісу. (Фото:sverigesradio.se)
Вдову палестинського лідера Ясира Арафата Суху позбавили громадянства Тунісу. Про це повідомила газета „The Jerusalem Post”.

Таке рішення ухвалив туніський президент Зін Аль-Абідін Бен Алі. В уряді країни причини позбавлення громадянства Сухі Арафат не назвали. Анонімне джерело в системі юстиції Тунісу відзначило, що вдова Ясира Арафата втратила "моральні і матеріальні права".

Після смерті палестинського лідера в 2004 році Суха Арафат разом з дочкою Захвою виїхала жити до Тунісу. Через два роки їй було надано громадянство. Наголошувалося, що заради цього їй довелося відмовитися від громадянства Палестинської автономії.

За деякими даними, вдова Арафата виїхала з Тунісу ще місяць тому і зараз знаходиться на Мальті. У серпні 2006 року ЗМІ повідомляли, що Суха Арафат таємно вийшла заміж за шурина президента Тунісу Балахсана ель-Трабулсі.

Вдова палестинського лідера ці відомості категорично заперечувала. NEWSru.co.il відзначає, що в Тунісі Суха Арафат разом з дружиною президента Лайлою Бін Алі збиралася відкрити елітну приватну школу. Видання вважає, що Суха Арафат могла посваритися з дружиною туніського лідера, що і привело до її виїзду з країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: