Вдову й дітей Піночета арештовано

Суд Чилі видав ордер на арешт вдови Піночета і п'ятьох його дітей.

Чилійський суд у четвер, 4 жовтня, видав ордер на арешт вдови Августо Піночета і його п'ятьох дітей у зв'язку зі справою про розкрадання державних коштів і їх переведення на рахунки в банки США, передає Лента.ру із посиланням на агентство AFP.

За повідомленнями поліції, троє з п'яти дітей колишнього диктатора: Августо, Марко та Лючия - були затримані та перепроваджені в поліцейську дільницю в місті Сантьяго.

Крім того, суддя Карлос Серда дав санкцію на арешт ще 17 чоловік з оточення Піночета, включаючи його помічників і адвокатів.

Августо Піночет, що очолював Чилі з 1973 до 1990 року, помер від інфаркту 10 грудня 2006 року на 92-у році життя. За час правління очолюваної Піночетом хунти в Чилі проводилися масові чищення, в результаті яких загинули більше трьох тисяч чоловік.

Самого Піночета не раз намагалися притягати до відповідальності за розкрадання державних коштів і переведення їх закордон. Так, у доповіді, підготовленій для Сенату США в 2006 році, стверджувалося, що він приховував свій статок у провідних американських банках, включно з Bank of America і Citigroup.

Піночету нібито належало більше сотні рахунків у дев'яти різних банках, через які він відмив не менше 15 мільйонів доларів, а за іншими відомостями - близько 30 мільйонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: