Вдову Піночета виправдано

Чилійський суд 26 жовтня зняв із вдови екс-диктатора Аугусто Піночета Люсії Хіріарт Родрігес звинувачення в корупції.

Чилійський суд 26 жовтня зняв із вдови колишнього диктатора Аугусто Піночета Люсії Хіріарт Родрігес (Lucia Hiriart Rodriguez) звинувачення в корупції. Крім того, невинними визнані четверо з п'яти дітей Піночета і дев'ятеро колишніх помічників.

Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Раніше сім'я диктатора підозрювалася в тому, що переказувала бюджетні кошти на рахунки в зарубіжних банках на загальну суму в 4,18 мільярди песо (8,42 мільйони доларів).

Ордер на арешт Люсіі Хіріарт та її дітей був виданий 4 жовтня, а вже 6 жовтня вони були звільнена під заставу. Поки невідомо, чи планує обвинувачення подавати скаргу до суду вищої інстанції.

Сам Аугусто Піночет помер в 2006 році на 92-у році життя в результаті інфаркту. Він не раз обвинувачувався у фінансових зловживаннях - наприклад, в доповіді, підготовленій в 2005 році в Сенаті США говорилося, що Піночету належало більше сотні рахунків у дев'яти банках. Через них від відмив, за різними даними, від 15 до 30 мільйонів доларів.

На суді в 2005 році Піночет попросив суд припинити розслідування відносно його сім'ї, вказавши, що вся вина за які-небудь злочини, які він, втім, не визнавав, лежить тільки на ньому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: