"Поводилися бездоганно". У Росії хочуть нагородити прикордонників за агресію у Керченській протоці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку росіян, прикордонники проявили себе мужньо.

Спікер Держдуми В'ячеслав Володін заявив, що комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції доручено подати пропозиції щодо нагородження прикордонників, які пішли на таран українських човнів у Керченській протоці.

Про це пише у понеділок, 3 грудня, "Інтерфакс".

"Зі свого боку ми доручили комітету з безпеки і протидії корупції розглянути питання про нагородження прикордонників, які брали участь у запобіганні порушення нашого кордону і в захисті законності", - зазначив Володін.

Голова комітету Василь Піскарьов після доопрацювання рішення має внести на розгляд російського парламента відповідні пропозиції.

"За словами Володіна, російські прикордонники поводидлися бездоганно, вони мужньо, ефективно вирішили ті завдання щодо захисту кордону, які перед ними стояли", - пише видання.

Як повідомлялося, російська Держдума збирається звернутися до парламентів світу і міжнародних парламентських організацій із засудженням "провокації" Києва в Керченській протоці.

Нагадаємо, що від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діє режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн "Великої сімки". Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції