Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Велика Британія назвала відкриття Кримського моста черговим прикладом бездумної поведінки Росії

Окупантів також закликали звільнити українських політв'язнів.

В уряді Великої Британії прокоментували відкриття Кримського моста та назвали його ще одним прикладом бездумної поведінки Росії.

Про це йдеться на сайті уряду країни.

Міністр у справах Європи Алан Дункан наголосив, що Крим є частиною України, а його анексія Росією - порушення міжнародного права. "Ми продовжуємо співпрацювати з партнерами, зокрема шляхом підтримки пакета санкцій за анексію", - заявив він.

Разом з тим міністр нагадав про порушення прав людини в Криму. "Ми спостерігаємо систематичне переслідування груп меншин та тих, хто висловлює свою незгоду з незаконною анексією", - сказав Дункан. Він закликав звільнити всіх українських політв’язнів, що перебувають у Криму та Росії, та забезпечити необмежений доступ для міжнародних спостережних органів з прав людини.

Фотогалерея Десятки КамАЗів і Путін-далекобійник. Як відкривали міст до окупованого Криму (13 фото)

Нагадаємо, у вівторок, 15 травня, президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом. В Україні різко розкритикували дії Росії. Зокрема, українські дипломати нагадали, що міст був побудований на окупованій території. При цьому будівництво негативно впливає на довкілля, судноплавство і рибальство. Своєю чергою США також засудили зведення Росією мосту на окупованому півострові, зазначивши, що "Крим є частиною України".

ВідеоРосіяни планують запустити рух по автомобільній частині так званого "Кримського мосту"

Про залізничне сполучення мова ще не йде. Цієї ночі поїде лише легковий транспорт. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди. Кримський міст росіяни почали проектувати та споруджувати одразу ж після анексії півострова. Спочатку його вартість оцінювали в 25 мільярдів рублів, за 4 роки проект подорожчав у десять разів.

Росіяни планують запустити рух по автомобільній частині так званого "Кримського мосту"

Залиште свій коментар

Вибір редакції