Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії закликали посилити боротьбу з впливом Росії

Під час складання рекомендацій комітет спирався на дані британської компанії 89up.

Парламент Великої Британії просить урядові відомства консолідувати роботу для протистояння загрозі з боку Росії.

Про це йдеться в доповіді Комітету з цифровим технологіям, культурі, спорту і ЗМІ.

У тексті документа йдеться про шість парламентських комітетів, які "об'єднали свої зусилля в боротьбі з російським впливом" на політичне життя країни.

"Ми рекомендуємо кабінету міністрів Великої Британії звернутися до інших урядів і слідувати рекомендації, узгодженої представниками США і ЄС", - пишуть у доповіді.

Під час формування рекомендацій комітет спирався на дані британської компанії 89up, яка стверджує, що пропагандисти Кремля RT (Russia Today) і Sputnik мали вплив на рішення британців проголосувати на референдумі в червні 2016 року за вихід зі складу ЄС.

"Низка свідчень вказують на роль Росії у підтримці організацій, які створюють і поширюють дезінформацію і ангажований контент з метою підриву суспільної довіри і дестабілізації демократичних держав", – заявили автори документу.

Раніше декілька сенаторів-республіканців США заявили про підготовку нових санкцій проти Росії, щоб запобігти втручанню в майбутні вибори.

ВідеоТрамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

В інтерв'ю Дональд Трамп заявив, що вважає так, бо російський колега відповідає за те, що відбувається у його країні. Також він додав, що згоден із твердженням, що у 2016-му Росія таки втручалася у президентські вибори. Хоча ще цього понеділка після зустрічі з Путіним у Фінляндії Трамп говорив геть протилежне.

Трамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

Залиште свій коментар

Вибір редакції