Велика Британія затримала корабель із російським екіпажем із Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Судно йшло під прапором Нігерії.

У Портленді органи влади Великої Британії затримали судно "Джірех" під прапором Нігерії, на борту якого перебував екіпаж із паспортами Російської Федерації. Моряки були з окупованого Росією українського Криму.

Посольство Росії в Лондоні підтвердило цю інформацію та намагається з’ясувати обставини інциденту. Причини затримання корабля також вивчає Міжнародна федерація транспортних робітників.

Наразі російські ЗМІ повідомляють про те, що судно прямувало з Норвегії до Сенегалу та мало на борту дев’ятьох осіб із Криму. Корабель начебто намагався прилаштуватися на зимівлю на островах Джерсі та Гернсі, однак тамтешня портова влада не дала на це дозвіл.

Раніше повідомлялося, що в Кельтському морі під час шторму український моряк отримав смертельну травму. На борт корабля було доправлено вертольотом команду медпрацівників, які констатували смерть чоловіка. Судно перервало рейс із Великої Британії на Кубу і попрямувало до Бреста.

Відео Мальтійські правоохоронці перехопили корабель з надрукованою в РФ валютою - The Guardian

Як повідомляє видання The Guardian, незаконний вантаж з банкнотами у 56 кубічних метрів виявили ще наприкінці вересня, а нині триває розслідування. Гроші начебто друкували у монетному дворі Росії і призначались для допомоги генералу Халіфу Гафтару, який керує Самопроголошеною Лівійською національною Армією. З 2014 року через це воєнне угрупування в країні триває Друга Громадянська війна. Конфлікт розділив країну на Схід та Захід, і вже забрав тисячі життів.

Мальтійські правоохоронці перехопили корабель з надрукованою в РФ валютою - The Guardian

Залиште свій коментар

Вибір редакції