Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Україна - велика країна". Угорський прем'єр заявив, що чекає на зустріч із Зеленським

На його думку, це сприятиме зміцненню відносин між країнами.

Угорщина та Україна зараз потребують у покращенні відносин між країнами і для цього потрібна зустріч з представниками обох країн, зокрема із президентом України Володимиром Зеленським.

Таку думку 9 січня висловив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан в інтерв'ю Blikk.

Зокрема, відповідаючи на запитання про нашу державу, політик назвав "Україну - великою країною, яка і поводить себе відповідним чином". За його словами, після президентських виборів влада Угорщини висловлювала про свою готовність провести двосторонню зустріч із Зеленським, але цього досі не відбулося.

"Але щось має статися, тому що, незважаючи на різницю в розмірах, ми сусіди. Наші відносини порушено, це потрібно змінити, для цього потрібна особиста зустріч: ми чекаємо своєї черги", - підсумував він.

Як відомо, Угорщина вимагала від України відтермінування імплементації мовної статті закону про освіту, а також скасування його дії на приватні навчальні заклади. Через ухвалення цього закону вона блокує співпрацю України та НАТО, зокрема зустрічі комісії Україна-НАТО на високому рівні.

Повідомлялося, що Угорщина зніме вето на переговори України з НАТО у разі повернення закарпатським угорцям права на навчання рідною мовою. Окрім цього, вона надасть 50 млн євро на розвиток прикордонної інфраструктури.

Відео Угорщина все ж зняла накладене напередодні вето на резолюцію НАТО щодо України

У Києві гостюють 30 представників НАТО на чолі з генсеком Єнсом Столтенберґом. Він уже провів засідання комісії Україна-НАТО, виступив у Верховній Раді та поспілкувався тет-а-тет із президентом Володимиром Зеленським. Гарант заявив, що план дій щодо членства в альянсі залишається актуальним для України.    

Угорщина все ж зняла накладене напередодні вето на резолюцію НАТО щодо України

Залиште свій коментар

Вибір редакції