Велика пожежа біля Голлівуду: мер Лос-Анджелеса заспокоює людей

Приборкати вогонь досі не вдалося.

Зовсім поряд із Голлівудом палають ліси. Надзвичайна ситуація дісталася Лос-Анджелеса, з околиць міста вже почалася евакуація жителів, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Ліс загорівся ще на вихідних, і спершу в небезпеці було двісті осель, але вже за кілька годин загроза існувала для тисячі. Пожежа охопила 7 тисяч акрів лісу, побачити її можна було за десяток кілометрів від епіцентру. Спека і рвучкий вітер створили якнайкращі умови для поширення полум'я, тож пожежники розпочали евакуацію жителів. Оглядаючи згарище, що залишилося на місці її будинку, Лінда застерігає всіх, хто може опинитися в її становищі. "Не вагайтеся, слухайте пожежників, вони знають, що кажуть", - каже вона.

ВідеоПожежники продовжують боротьбу з вогнем, що охопив околиці Лос-Анджелеса

Тисяча пожежників гасили вогонь більше доби, але досі не впоралися з ним остаточно. Евакуйованим дозволяють повернутися – тим, кому залишилося, куди. Повітря в Лос-Анджелесі насичене димом, до лікарів звертаються десятки людей, яким від цього зле. "Сьогодні новини набагато кращі. Вогонь іще не приборкано, але шириться він уже куди повільніше. Поки що ми загасили 15 відсотків", - звітує мер Лос-Анджелеса Ерік Гарчетті.

Тим часом у сусідньому штаті Орегон виникла нова пожежа, яку теж називать історичною. Спричинили її феєрверки, а 150 туристів, що зайшли глибоко в ліс, були змушені стрибати від вогню в річку. Вони досі оточені зусібіч, припаси їм скинули з ґвинтокрила, із людьми підтримують зв'язок, потерпілих серед них немає.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар