"Велика вісімка" вирішила, хто буде новим главою МВФ

Ніколя Саркозі заявив, що "Велика вісімка" не заперечує проти того, щоб пост глави МВФ посіла заступника міністра фінансів Франції Крістін Лагард.

Країни "Великої вісімки" G8 не заперечують проти кандидатури заступника міністра фінансів Франції Крістін Лагард на пост директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду.

Таку заяву зробив президент Франції Ніколя Саркозі на прес-конференції за підсумками саміту G8 у французькому Довілі.

"Мені здається, що країни "вісімки" не заперечують проти кандидатури Лагард на пост глави МВФ, при цьому не ігноруючи інших кандидатів, звичайно", - сказав Саркозі.

Попередній глава МВФ Домінік Стросс-Кан 14 травня 2011 був звинувачений у спробі зґвалтування в Нью-Йорку.

Після цього чиновник подав у відставку з поста директора-розпорядника цієї організації. На даний момент він перебуває під домашнім арештом у Нью-Йорку, у його справі триває судовий розгляд. Стросс-Кан заперечує всі звинувачення, висунуті на його адресу.

Тим часом 23 травня в МВФ приступили до складання списку претендентів на посаду голови організації. Кожна країна - член організації зможе запропонувати свого кандидата, заявки приймаються до 10 червня.

Згодом виконавча рада фонду відбере трьох претендентів і проведе з ними співбесіди. Передбачається, що ім'я нового директора-розпорядника МВФ стане відомо до кінця червня.

Читайте також:

Після скандалу зі Стросс-Каном покоївкам у готелі одягнули штани

Міністр фінансів Франції погодилася стати главою МВФ

Протест бородатих феміністок проти глави МВФ Стросс-Кана

Країни СНД висунули на посаду голови МВФ керівника Нацбанку Казахстану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: