Великій Британії та ЄС вдалося домовитися про фінансову співпрацю після Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей уклала угоду з Європейським Союзом.

Велика Британія та ЄС досягли попередньої угоди, яка надасть британським компаніям у галузі фінансових послуг постійний доступ до європейських ринків після Brexit.

Про це інформує The Times.

Угода про фінансові послуги дозволить британським компаніям мати доступ до європейських ринків.

«Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей уклала угоду з Європейським Союзом, що надасть британським компаніям фінансової галузі постійний доступ до європейських ринків після Brexit», - йдеться у повідомленні.

Угода про фінансові послуги дозволить британським компаніям мати доступ до європейських ринків, поки британське фінансове регулювання "залишатиметься узгодженим" з ЄС.

«Сторони досягли попередньої угоди з усіх аспектів майбутнього партнерства у галузі фінансових послуг, а також обміну даними», - пише видання.

Водночас головний радник Мей Олівер Роббінс, продовжує переговори в Брюсселі.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що міністр з питань Brexit Домінік Рааб вважає, що до 21 листопада Лондон може досягти угоди з Європейським Союзом.

Фотогалерея Присвячується Brexit: Бенксі намалював графіті з відбитою зіркою Євросоюзу (2 фото)

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Нагадаємо, що Велика Британія офіційно вийде зі складу Євросоюзу наприкінці березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, в ході якого британська сторона не зможе брати участь у прийнятті рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

За словами президента Ради ЄС Дональда Туска, Євросоюзу варто готуватися і до варіанту Brexit без угоди між Лондоном та Брюсселем.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції