Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Великий (манюній) Брат". Юзери глузують з послання Путіна, яке показали на фасадах будинків і Ельбрусі

Після виступу президента РФ уряд країни подав у відставку.

15 січня президент РФ Володимир Путін виступив із посланням до Федеральних зборів. Це звернення одразу почали порівнювати з різними антиутопіями – адже його збиралися транслювати ледь не всюди – від великих медіафасадах країни до Ельбрусу.

Щоправда на низці об'єктів, зокрема у Москві, показ зірвався чи був скасований з невідомих причин. На деяких його все ж таки показали.

Втім і сам виступ Путіна спричинив шквал жартів і критики.

Коментують у мережі і відставку російського уряду, яка слідувала за виступом.

Як стало відомо, президент РФ Володимир Путін збирається запровадити низку змін до російської Конституції та запропонував провести "всенародне голосування" з цього приводу. Які саме зміни хоче впровадити Путін - читайте за посиланням. Після цього уряд Росії подав у відставку.

Зазначимо, що згідно з конституцією РФ, Володимир Путін не може йти на п'ятий президентський термін, таким чином не візьме участь у виборах 2024 року. Глава російської республіки Чечня Рамзан Кадиров вважає, що у президента РФ Володимира Путіна немає альтернатив, і тому варто подумати про подовження його повноважень.

Тим часом за інформацією Bloomberg, у Кремлі готують план, який дозволить Володимиру Путіну після наступних президентських виборів в РФ 2024 року мати розширені повноваження на посаді прем'єра та по-суті продовжити керувати країною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції