Великобританія не дозволила викупити своїх громадян з піратського полону

Британська сторона вважає, що викуп за заручників не можна платити з принципових міркувань і не бачить підстав.

Британський уряд заборонив близьким Пола і Рейчел Чендлер платити викуп сомалійським піратам.

Нік Девіс, який займався веденням переговорів з викрадачами літньої пари, вже назвав дії міністерства закордонних справ Великобританії "дурною грою". Британська сторона вважає, що викуп за заручників не можна платити з принципових міркувань і не бачить підстав, щоб робити винятки з цього правила.

За час переговорів Девіс домігся сильного зменшення суми викупу - до 100 тисяч фунтів. Спочатку вимоги піратів становили більше чотирьох мільйонів фунтів стерлінгів. За словами переговірника, в його руках є всі можливості для звільнення Чендлерів крім дозволу британського уряду. Угода була затверджена сторонами ще 21-22 листопада, але досі не може бути реалізована.

Ситуація ускладнюється станом здоров'я 55-річної Рейчел Чендлер, яка погано переносить постійні переїзди з місця на місце, яким піддають заручників пірати.

Літня пара Чендлер була викрадена під час подорожі на своїй яхті Lynn Rival в Індійському океані. Подружжя прямувало з Сейшельських островів до Танзанії. 23 жовтня, перебуваючи біля берегів Сомалі, вони подали сигнал лиха.

Через деякий час британські військові виявили порожню яхту Чендлерів. 30 Жовтень пірати скерували свої вимоги сім'ї викрадених і в міністерство закордонних справ Великобританії.

Читайте також:

Корабель ВМС Нідерландів захопив 13 сомалійських піратів

Сомалійські пірати відкрили біржу

ООН схвалила ініційовану Україною антипіратську резолюцію

Нігерійські пірати напали на судно з українським екіпажем, 9 поранених

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: