Великобританія підключилася до справи Медоффа

Британське Бюро по боротьбі з шахрайством в особливо великих розмірах оголосило про початок розслідування діяльності фінансиста Бернарда Медоффа.

Британське Бюро по боротьбі з шахрайством у особливо великих розмірах (Serious Fraud Office, SFO) оголосило про початок розслідування діяльності на території країни американського фінансиста Бернарда Медоффа, якого в США звинуватили в створенні фінансової піраміди.

Представник SFO заявив, що розслідування буде проводиться в тісній співпраці з американськими правоохоронними органами. Крім того, він підкреслив, що до з'ясування обставин краху фінансової структури Медоффа будуть підключені та інші державні інститути Великобританії і закликав колишніх співробітників фонду Медоффа, а також всіх, хто має в своєму розпорядженні які-небудь відомості про його діяльність, до співпраці.

Автор фінансової піраміди компанії Madoff Investment Securities попав під підозру влади США з початком фінансової кризи, коли виявилось, що компанія не може повернути гроша інвесторам. Медофф був арештований 11 грудня 2008 року, проте незабаром був випущений під заставу в десять мільйонів доларів.

Жертвами афери стали не лише фізичні особи, але і багато великих фінансових структур по всьому світу, серед яких був і британський банк HSBC. В даний час фінансист знаходиться під домашнім арештом.

Передбачається, що збиток від створеної ним фінансової піраміди складає близько 50 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: