Великобританія та Росія синхронно вислали дипломатів

Росія вислала з країни британського дипломата, а Великобританія - російського.

Через підозру у шпигунстві Росія вислала з країни британського дипломата, а Великобританія - російського. Їх імена поки не називаються.

Про це заявив міністр закордонних справ Великобританії Вільяма Хейга.

Великобританія попросила відправити в Росію місцевого дипломата ще 10 грудня. Росія ж відповіла на це 16 грудня. При цьому у Великобританії вважають, що звинувачення в шпигунстві британського дипломата є необґрунтованими. Крім того, влада Великобританії отримали докази шпигунства росіянина.

За словами Хейга, після обміну Великобританія залишиться відкритою до продуктивних відносин з Росією, які створюються на базі місцевих законів.

На початку грудня повідомлялося, що у Великобританії заарештована громадянка Росії Катерина Затуліветер, яка була звинувачена у зв'язках з російською розвідкою. Після цього вона повинна була бути екстрадована, однак влада Великобританії не стала пред'являти їй звинувачень і 14 грудня відпустила під заставу.

Ще один шпигунський скандал трапився у 2010 році з громадянкою Великобританії Ганною Чапман. Вона була заарештована в США в червні 2010 року за звинуваченням в роботі на Службу зовнішньої розвідки, а в липні - визнала свою провину і була депортована до Росії. Після цього влада Великобританії позбавила її місцевого громадянства.

Читайте також:

Екс-глава британської розвідки став на захист російських шпигунів

Шпигунці Анні Чапман пропонували здати своїх колег в обмін на життя в Англії

Після "шпигунського скандалу" американці впевнені: шпигуни всюди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: