Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Великобританія в ЄС стає найпалкішим прихильником жорстких санкцій проти Кремля

Лондон буде наполягати на негайному посиленні тиску.

Серед членів ЄС Великобританія поступово стає найпалкішим прихильником рішучих дій проти Кремля, проти безпосередньо президента Путіна, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30

Як повідомляє кореспондент української служби ВВС, британці наголошують на тому, що російське керівництво, хоча й заперечує це, але може впливати на проросійських сепаратистів. Британія підтримує позицію США та НАТО, що через російсько-український кордон постійно постачається зброя до бойовиків в Україні, і Росія не робить нічого, щоб зупинити це. 

Звісно, наразі не доведена достеменно провина сепаратистів в трагедії з Boeing 777, але американські та британські лідери кажуть, що в них все більше доказів, що ракету випустили з території, яку контролюють сепаратисти. 

Напередодні британський прем'єр Девід Кемерон по телефону поговорив з президентом Путіним. Як кажуть в канцелярії пана Кемерона, розмова була дуже "відвертою". Пан Кемерон наголосив, що якщо Росія хоче звинуватити когось іншого у цій катастрофі, то вона повинна надати переконливі докази, кажуть на Даунінг-стріт. 

У понеділок пан Кемерон розповів британським депутатам, наскільки важливо запровадити санкції проти Росії, назвавши цю трагедію вирішальним моментом для Москви. 

ВідеоБританія поступово стає найпалкішим прихильником рішучих дій проти Кремля

У вівторок на зустрічі міністрів закордонних справ Британія наполягатиме на негайному посиленні санкцій.

До речі, міністр фінансів Британії Джордж Осборн вже заявив, що нові санкції вдарять по британській економіці, але якщо не вводити санкції, то це буде значно небезпечніше для Британії та світу. 

Як вже раніше повідомлялося, Кемерон пояснив Путіну, які санкції на нього чекають.

Кореспондент української служби ВВС Андрій Кравець

Залиште свій коментар

Вибір редакції