Великобританія вирішила ввести "індекс щастя"

Прем'єр-міністр Великобританії має намір визначати ступінь "загального добробуту" британців. Введення "індексу щастя" дозволить оцінити "психологічне і фізичне благополуччя людей у Сполученому Королівстві".

Влада Великобританії має намір вимірювати "індекс щастя" своїх громадян. Про це в неділю, 14 листопада, повідомляє The Guardian з посиланням на джерело в британському уряді.

Питання, за якими буде визначатися ступінь "загального добробуту" британців, додадуть в стандартні опитувальники населення вже наступної весни. Прем'єр-міністр країни Девід Кемерон попросить розробити методи подібного опитування Службу національної статистики (Office for National Statistics).

За словами джерела в уряді, введення "індексу щастя" дозволить оцінити "психологічне і фізичне благополуччя людей у Сполученому Королівстві". Результати опитувань, які планують публікувати щоквартально, займуть "центральне місце у виборі та оцінці соціальної політики держави".

Плани Девіда Кемерона вже викликали, за даними The Guardian, занепокоєння серед деяких політиків країни. На думку ряду урядових чиновників, "індекс щастя" не варто починати враховувати під час бюджетних скорочень, викликаних фінансовою кризою.

Відзначимо, що президент Франції Ніколя Саркозі виступив у минулому році з аналогічною ініціативою. Про те, чи була вона реалізована, не повідомляється.

Читайте також:

Великобританія звинуватила іранський уряд в інсинуаціях

Британські студенти захопили офіс правлячої партії

Британія відмовилася від співпраці з спецслужбами Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: